Wersje językowe
pytania? zadzwoń!

(+48) 603 480 747 lub napisz sklep@winomoichpodrozy.pl

Producenci
O firmie

Od ponad wielu lat zajmujemy się importem win z miejsc, do których wcześniej w jakiś cudowny sposób dotarliśmy.

Naszą pasją są podróże. Podczas rodzinnych wakacji, wypraw motocyklowych a także rejsów żeglarskich z przyjaciółmi zawsze chcemy nie tylko poznać kulturę kraju do którego przyjechaliśmy, ale przede wszystkich skosztować ich regionalnych dań i tradycyjnych trunków.

A przecież wino lubi rozmowy, o winie się rozmawia.

W wielu krajach wino jest kulturą i tworzy kulturę. Czy znacie ciekawego artystę, który nie lubował się w winie? 

Dlatego nasza ciekawość wielokrotnie doprowadzała nas do winnic, które znajdują się gdzieś na uboczu i niekoniecznie opisywane są w winnych przewodnikach a o których istnieniu czasami mało kto wie. Właściciele winnic to ludzie, którzy zazwyczaj tworzą lokalną historię, są jej częścią, znają wiele opowieści a często są ich pierwszoplanowymi postaciami. Panująca u nich atmosfera zawsze jest niezapomniana i zawsze jest pragnienie powrotu.

Wiadomo też, że wino próbowane u winiarza smakuje najlepiej. Zawsze z takich miejsc przywoziliśmy wina do swojej rodzinnej piwniczki by potem w domu, przy lampce poczuć ten sam smak i przenieść się choć na moment do tych nieznanych regionów i powrócić do beztroskich wolnych chwil. Tak narodził się pomysł stworzenia oryginalnego sklepu który jest rodzinnym biznesem by dać możliwość innym, bliższego poznania miejsc, w których rozpoczyna się niezwykła podróż winogron z krzewów do butelek na naszych półkach.

Osobiście wyszukujemy wina do naszego sklepu bo wiemy że mogą uświetnić wiele ważnych wydarzeń, które wymagają indywidualnego podejścia. Pasja i ciekawość nowych win motywują nas do poznawania coraz bardziej skrytych i nigdy nie odwiedzonych winnic które z pokolenia na pokolenie wymierają na rzecz wielkich rozreklamowanych korporacji. Dlatego nie znajdziesz u nas win klasyfikowanych w najlepszych przewodnikach winiarskich czy od producentów powszechnie uznawanych za najlepszych ale znajdziesz u nas wspaniałe wina, tworzone z sercem.

Wielu naszych win nie dostaniesz nigdzie indziej w całej Polsce.

Wino to niekończąca się opowieść, to nieustanne poszukiwanie nowych smaków, nowych wrażeń, nowej jakości. 

Wino to radość, przyjemność, miłość, relaks ...  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium